Witam.
Programuję w gcc na Eclipsie.
Postawiłem web serwer na ESP01, mniemam, że kompletny.
Potrafię wysłać dane na stronkę, do przeglądarki, przez funkcję
websocket_write_all(buf, strlen(buf), WEBSOCKET_TEXT);
jako kod HTML strony jest zdefiniowane
#define HTML_INDEX_PAGE wysyłane funkcją
http_send_string(con, HTML_INDEX_PAGE, "text/html");
Problem pojawia się gdy chcę zdefiniować HTML_INDEX_PAGE jako kod bardziej rozbudowanej stronki, w kodzie jest mnóstwo cudzysłowów co skutecznie uniemożliwia mi zdefiniowanie kodu HTML jako stringa.
Proszę o podpowiedź, jak mam przesłać rozbudowany kod HTML do przeglądarki.
Załączam screenshot'y oraz szczegóły / ciała funkcji w załączniku.
Pozdrawiam
edit - przykładów dla Arduino IDE są tony w necie.
edit2 - kod na ESP w NOTA i NONOS, ważne !
Programuję w gcc na Eclipsie.
Postawiłem web serwer na ESP01, mniemam, że kompletny.
Potrafię wysłać dane na stronkę, do przeglądarki, przez funkcję
websocket_write_all(buf, strlen(buf), WEBSOCKET_TEXT);
jako kod HTML strony jest zdefiniowane
#define HTML_INDEX_PAGE wysyłane funkcją
http_send_string(con, HTML_INDEX_PAGE, "text/html");
Problem pojawia się gdy chcę zdefiniować HTML_INDEX_PAGE jako kod bardziej rozbudowanej stronki, w kodzie jest mnóstwo cudzysłowów co skutecznie uniemożliwia mi zdefiniowanie kodu HTML jako stringa.
Proszę o podpowiedź, jak mam przesłać rozbudowany kod HTML do przeglądarki.
Załączam screenshot'y oraz szczegóły / ciała funkcji w załączniku.
Pozdrawiam
edit - przykładów dla Arduino IDE są tony w necie.
edit2 - kod na ESP w NOTA i NONOS, ważne !