Opel Insignia 2016 1.4 benzyna z turbiną
Po wymianie opon nie działają mi czujniki ciśnienia. Tam, gdzie wcześniej było wyświetlane ciśnienie na poszczególnych oponach, mam poziome kreski. Zauważyłem, że od momentu wymiany opon mam również problem z zamykaniem samochodu. Przekładałem ostatnio opony z przodu do tyłu, bo była myśl, że zamienili opony w porównaniu do tego, co było wcześniej i przez 5 min po uruchomieniu było wszystko ok (brak błędu na masce, ikonka gumy i prawidłowy odczyt ciśnień z opon), później znowu brak odczytu i błąd na masce. Proszę o wskazówki, co mogę zrobić.
Po wymianie opon nie działają mi czujniki ciśnienia. Tam, gdzie wcześniej było wyświetlane ciśnienie na poszczególnych oponach, mam poziome kreski. Zauważyłem, że od momentu wymiany opon mam również problem z zamykaniem samochodu. Przekładałem ostatnio opony z przodu do tyłu, bo była myśl, że zamienili opony w porównaniu do tego, co było wcześniej i przez 5 min po uruchomieniu było wszystko ok (brak błędu na masce, ikonka gumy i prawidłowy odczyt ciśnień z opon), później znowu brak odczytu i błąd na masce. Proszę o wskazówki, co mogę zrobić.