Mam w samochodzie założony nadajnik GPS, sam go montowałem, lecz jest bez baterii, nie ma podtrzymania napięcia. Posiadam baterię 8,4 V, którą mógłbym wykorzystać do tego celu. Niestety nie mam z tym doświadczenia, czy ktoś z was może mi pomóc, w jaki sposób taką baterię mogę podpiąć do nadajnika, aby po wyłączeniu auta czerpał napięcie z tej baterii?