Dzień dobry wszystkim,
Mam prośbę, jak można zrobić/odlać/wydrukowac taki reduktor z silikonu lub polipropylenu (odporny na wysoką temp.) do połączenia rurki z wylewki środkowej ekspresu Jura S8 do systemu mlecznego,
Chodzi o to, aby móc przepłukać system mleczny parzącą wodą, zamiast go ściągać i płukać pod kranem.
Czy druk 3D jest właściwy, czy można coś takiego samemu zrobić lub kupić?
Widziałem coś takiego do ekspresu Jura E8, ale ten nie pasuje, bo S8 ma mniejszą średnicę wylewki.
Prośba o informacje.
Dziękuję
Andy
Mam prośbę, jak można zrobić/odlać/wydrukowac taki reduktor z silikonu lub polipropylenu (odporny na wysoką temp.) do połączenia rurki z wylewki środkowej ekspresu Jura S8 do systemu mlecznego,
Chodzi o to, aby móc przepłukać system mleczny parzącą wodą, zamiast go ściągać i płukać pod kranem.
Czy druk 3D jest właściwy, czy można coś takiego samemu zrobić lub kupić?
Widziałem coś takiego do ekspresu Jura E8, ale ten nie pasuje, bo S8 ma mniejszą średnicę wylewki.
Prośba o informacje.
Dziękuję
Andy