Cześć, mam problem z telewizorem Sony Bravia KDL-50W755C. Włączam go i po chwili jest tak, jak na filmiku. Wymieniłem już taśmę od T-Cona, chyba używaną, ale na 2 dni działało i teraz to... Proszę o pomoc, wina matrycy czy?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam