Trafic 2.0 dCi 2012, problem był z uszkodzonym rozrusznikiem, wymieniony tydzień temu i zgasł podczas jazdy, nie odpala, cykanie cewki na rozruszniku, na pych pali, na krótko działa, drugi założony też to samo, masa na krótko. Bezpieczniki sprawdzone. Ma ktoś schemat, który kabel będzie plusowy na akumulatorze, będzie odpowiadał za rozrusznik? Dodam, że po przekręceniu kluczyka nie przygasają kontrolki i gdy dotykam plusowy z rozrusznika kablem do masy, powinno być zwarcie, a się nie robi, chyba że źle mówię?