Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

3410 po upadku simlock na wszystkie sieci

17 Gru 2005 09:35 888 4
  • Poziom 18  
    Witam

kolega przyniósł mi Nokie 3410 po upadku. Okazało się ze ma simlock na wszystkei sieci i nie da się go zdjąć. Locki są w postaci EEEEE i FFFF. Nie da się zmienić IMEI. Po wpisaniu kodu na zdalny unlock tel tylko sie resetuje i nadal nie przyjmuje karty. Zmiana softu nie pomaga. Który z elementów mógł paść i czy wymiana jest w ogóle opłacalna?
    Z góry dziękuje i pozdrawiam.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    wygrzej pamiec i connta. Potem wrzuc nowego eproma przelicz sumy i powinno chulac. Albo urzyj programu noktest on Ci pokaze cos jets uwalone.
  • Poziom 18  
    NIe mam czym wygrzać... zrobiłem to dokładnie suszarą ( :D ) ale to zdecydowanie nie przyniosło oczekiwanego efektu.
    Wgrałem potem eeproma, i jak wczesniej odrzucał karte SIM to teraz nic nie wywala tylko na wyświetlaczu jest jedynie poziom baterii.
    O dziwo udało mi się zmienić IMEI, ale za drugim razem już wywalał błąd.

Screen z noktest:
  • Pomocny post
    Poziom 22  
    Musisz miec stacje HA bo musisz go dokladnie wygrzac (jak nie masz to mozesz pobawic sie opalarka :P ) Jak juz bedziesz miec to wygrzej dobrze connta i powinno pomodz :)

Pozdrawiam
  • Poziom 18  
    Ok, dziękuje za pomoc. No ja wiem ze suszarka nie zastąpi HA heheh ;) Poćwiczę a na razie zamykam.
    Pozdrawiam