Witam.
Czy ktoś próbował podmieniać bazy danych w wow wurth i autocom ?
Czy jest to możliwe?
Czy ktoś próbował podmieniać bazy danych w wow wurth i autocom ?
Czy jest to możliwe?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam