Dzień dobry,
Mam problem z kopiarką Ricoh Aficio MP C305SP - mianowicie nie wszystkie, ale część kartek wychodzi z widocznym zagięciem w środkowej części kartki. Czasami jest to 1 na 10 wydruków, czasami kilka z rzędu. Zauważyłem, że częściej ma to miejsce podczas korzystania z duplexu lub ręcznego podajnika papieru. Podczas kopiowania jednostronnego problem raczej nie występuje.
Ma ktoś pomysł, co to może być i które elementy urządzenia sprawdzić? Niedawno wymieniany był moduł bębna, ale przed jego zmianą problem też występował.
Mam problem z kopiarką Ricoh Aficio MP C305SP - mianowicie nie wszystkie, ale część kartek wychodzi z widocznym zagięciem w środkowej części kartki. Czasami jest to 1 na 10 wydruków, czasami kilka z rzędu. Zauważyłem, że częściej ma to miejsce podczas korzystania z duplexu lub ręcznego podajnika papieru. Podczas kopiowania jednostronnego problem raczej nie występuje.
Ma ktoś pomysł, co to może być i które elementy urządzenia sprawdzić? Niedawno wymieniany był moduł bębna, ale przed jego zmianą problem też występował.