logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Ricoh MP3352 - sporadyczne zagięcia rogów przy duplexie

pcnet 22 Mar 2018 12:55 750 5
REKLAMA
  • #1 17120216
    pcnet

    Poziom 32  
    Posty: 4086
    Pomógł: 11
    Ocena: 217
    Kopiarka przy pojedynczych kartkach śmiga. Przy duplexie potrafi 50 stron wyrzucić bez problemu a potem losowo zagina rogi kartki raz z lewej raz z prawej a finalnie zatrzymuje w duplexie.
    Żadnych zadziorów nie widzę.
    Konto firmowe:
    PC-NET
    Słonecznikowa 6B, Częstochowa, 42-224 | Strona WWW: https://agapo.pl
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 17121235
    cezar80
    Poziom 27  
    Posty: 1273
    Pomógł: 94
    Ocena: 67
    Sprawdz czy na tej bramce co przelacza duplex nie pekla sprezynka i przez to nie nadaza nieraz wrocic.
  • REKLAMA
  • #3 17121874
    pcnet

    Poziom 32  
    Posty: 4086
    Pomógł: 11
    Ocena: 217
    Oglądałem to, szukałem gumek na elektromagnesach :) ale wszystko ok

    Czasem 100 kartek wyjdzie i jest dobrze, a czasem przy 5 gniecie.
    Nie wiem tylko czemu zacina bo gniecie z przodu. A jak idzie do duplexu to jest to z tyłu kartki.
    Teraz nie wiem czy powodem zacięcia jest ta pierwsza czy ta powracająca.
    Bo jak robię jedna stronę to zawsze jest ok.
    Konto firmowe:
    PC-NET
    Słonecznikowa 6B, Częstochowa, 42-224 | Strona WWW: https://agapo.pl
  • REKLAMA
  • #4 17123482
    cezar80
    Poziom 27  
    Posty: 1273
    Pomógł: 94
    Ocena: 67
    W kilku tych maszynach mialm twz problem z ta naklejka na module bebna. To ta pod rurka bebna. Nieraz pojawialy sie na niej zadziory albo po prostu sie odklejala.
  • REKLAMA
  • #5 17124279
    pcnet

    Poziom 32  
    Posty: 4086
    Pomógł: 11
    Ocena: 217
    Też o tym myślałem ale właśnie wymieniłem cały moduł bębna i naklejka nowa jest ok :)
    Konto firmowe:
    PC-NET
    Słonecznikowa 6B, Częstochowa, 42-224 | Strona WWW: https://agapo.pl
  • #6 17130963
    pcnet

    Poziom 32  
    Posty: 4086
    Pomógł: 11
    Ocena: 217
    Ok Cezar miał rację :) Dopiero jak wyjąłem bramkę to zauważyłem że brak jednego końca sprężynki :)

    Dodano po 46 [sekundy]:

    Tymczasowo odkręciłem jeden zwój sprężynki i zabezpieczyłem na obudowie.
    Konto firmowe:
    PC-NET
    Słonecznikowa 6B, Częstochowa, 42-224 | Strona WWW: https://agapo.pl
REKLAMA