Kopiarka przy pojedynczych kartkach śmiga. Przy duplexie potrafi 50 stron wyrzucić bez problemu a potem losowo zagina rogi kartki raz z lewej raz z prawej a finalnie zatrzymuje w duplexie.
Żadnych zadziorów nie widzę.
Żadnych zadziorów nie widzę.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam