Kosiarka elektryczna Macalister model r MLPM1300 o mocy 1300 W, jak obracam ręcznie nożem, to w jednym położeniu noża słychać, że coś w środku zespołu napędowego ociera. Zawsze to się dzieje w tym samym położeniu noża przy całym obrocie. Nóż nie ociera na pewno o obudowę, na pewno nie ociera nic przy wirniku, stojanie, szczotkach. Zdemontowałem obudowę i chciałbym wyjąć ten cały zespół napędowy. Odkręciłem od spodu 5 śrubek i nie da się do góry wyjąć tego całego napędu. Podejrzewam, że trzyma ta tulejka do której wchodzi śrubka do montażu noża.
Jak myślicie, co może ocierać w środku napędu? Czy tę tulejkę z gwintem wewnętrznym (widać na zdjęciu poniżej) trzeba na siłę wybić do góry aby wyjąć cały zespół napędowy?
Jak myślicie, co może ocierać w środku napędu? Czy tę tulejkę z gwintem wewnętrznym (widać na zdjęciu poniżej) trzeba na siłę wybić do góry aby wyjąć cały zespół napędowy?