Dzień dobry, witam wszystkich. Problem jest następujący. Mam w samochodzie rejestrator jazdy w lusterku i do niego jest podłączona kamera cofania. Ma on wtyk mały jack 2,5 mm 4 piny. Rejestrator od jakiegoś czasu wyłącza się sam po minucie, więc zmieniłem rejestrator na inny, a obecną kamerę chcę podłączyć do monitora, który ma wejście cinch. Czy jest możliwa taka operacja? Próbowałem różnymi znanymi mi sposobami i niestety bez pożądanego rezultatu. Pozdrawiam.