Dzień dobry
Mam problem z moim golfem 4 1.9tdi 101km. Otóż po włączeniu silnika po ok. 15 sekundach załącza się ikonka świec żarowych i mruga, i wyskakuje komunika: motor werkstatt
Tylko że czujnik pedału hamulca wymieniony, światła stop bez problemu działają, żarówki ok, włącznik świateł podmieniony, i nadal ten błąd wyskakuje. W blokach pomiarowych 006 w rubryce mam: 110, jak nacisnę pedał hamulca to robi się 111, to nie powinno być jakoś inaczej?
Mam problem z moim golfem 4 1.9tdi 101km. Otóż po włączeniu silnika po ok. 15 sekundach załącza się ikonka świec żarowych i mruga, i wyskakuje komunika: motor werkstatt
Tylko że czujnik pedału hamulca wymieniony, światła stop bez problemu działają, żarówki ok, włącznik świateł podmieniony, i nadal ten błąd wyskakuje. W blokach pomiarowych 006 w rubryce mam: 110, jak nacisnę pedał hamulca to robi się 111, to nie powinno być jakoś inaczej?