Dzień dobry wszystkim,
Po włączeniu ekspresu Siemens EQ6 E300 słychać działający zaparzacz i od razu pojawia się komunikat "skontaktuj się z serwisem".
Wszedłem w menu serwisowe i w pamięci błędów mam następujące pozycje:
NTC surface 352
BU timeout 12
BU overcurrent 47
Ceramic valve timeout 228
Pump timeout 11
Overtemperature 164
Shutdown temperature 272
PME Error 6
Insufficient pump 1830
BU microsw. error 5
CV recalibrations 228
Pozostałe pozycje mają po zero.
Czy któryś z szanownych forumowiczów może podpowiedzieć, od czego zacząć sprawdzanie? Albo wykonanie jakiegoś testu?
Czy jest to coś w stylu "kod usterki"? Tak jak w pralce wywala numer błędu, w tabeli sprawdzam, co oznacza i do dzieła...
Będę wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź.
Po włączeniu ekspresu Siemens EQ6 E300 słychać działający zaparzacz i od razu pojawia się komunikat "skontaktuj się z serwisem".
Wszedłem w menu serwisowe i w pamięci błędów mam następujące pozycje:
NTC surface 352
BU timeout 12
BU overcurrent 47
Ceramic valve timeout 228
Pump timeout 11
Overtemperature 164
Shutdown temperature 272
PME Error 6
Insufficient pump 1830
BU microsw. error 5
CV recalibrations 228
Pozostałe pozycje mają po zero.
Czy któryś z szanownych forumowiczów może podpowiedzieć, od czego zacząć sprawdzanie? Albo wykonanie jakiegoś testu?
Czy jest to coś w stylu "kod usterki"? Tak jak w pralce wywala numer błędu, w tabeli sprawdzam, co oznacza i do dzieła...
Będę wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź.