Witam wszystkich. Mam dylemat jaką pralko-suszarkę kupić. Z pompą, czy bez, jaka marka.
Mam kilka wybranych i prosiłbym o sugestię.
BOSCH WNC254ARPL
ELECTROLUX MEW9WN249BP
SAMSUNG WD90DB7B85GWU4 BESPOKE AI
SAMSUNG WD11DG5B15BE AI EcoBubble AirWash AI Energy Mode
HISENSE WD3S8045BT3PL
HAIER I-Pro 5 HWD80-B14959S8U1S
Prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź. Poprzednia pralka Bosch przestała współpracować podczas prania i chyba całkiem umarła, zachowuje się tak samo jak w tym temacie https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3987121.html#20639028
Pozdrawiam.
Mam kilka wybranych i prosiłbym o sugestię.
BOSCH WNC254ARPL
ELECTROLUX MEW9WN249BP
SAMSUNG WD90DB7B85GWU4 BESPOKE AI
SAMSUNG WD11DG5B15BE AI EcoBubble AirWash AI Energy Mode
HISENSE WD3S8045BT3PL
HAIER I-Pro 5 HWD80-B14959S8U1S
Prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź. Poprzednia pralka Bosch przestała współpracować podczas prania i chyba całkiem umarła, zachowuje się tak samo jak w tym temacie https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3987121.html#20639028
Pozdrawiam.