Witam. Mam problem z dmuchawą nagrzewnicy w Citroenie Jumpy 1,6HDI z 2007 roku.Jest to samochód bez klimatyzacji. Dmuchawa nie działa na żadnym biegu, mimo sprawnego jej silnika i rezystora. Symptomem zwiastującym awarię była jej przerywana praca. Nie widzę nigdzie napięcia 12V. Proszę o podpowiedź gdzie się znajduje bezpiecznik/ bezpieczniki ( czy to są nr 4 w BSI i nr1 w BMI na których u mnie występuje napięcie ?) oraz przekaźnik odpowiadający za jej pracę? Pozdrawiam