Witam,
posiadam sterownik Defro APC K Slim GD v.1.1
i urwał mi się kabel od wyświetlacza. Rozebrałem i nie wiem, jak zlutować kable.
Kable są 4, o kolorach: brązowy(kawałek izolacji widać na zdjęciu), biały, zielony i złoty. Gdyby ktoś wiedział, jak to przylutować, byłoby mi bardzo miło, gdyby się podzielił wiedzą.
Poniżej zdjęcia płytki i kartki informacyjnej:
posiadam sterownik Defro APC K Slim GD v.1.1
i urwał mi się kabel od wyświetlacza. Rozebrałem i nie wiem, jak zlutować kable.
Kable są 4, o kolorach: brązowy(kawałek izolacji widać na zdjęciu), biały, zielony i złoty. Gdyby ktoś wiedział, jak to przylutować, byłoby mi bardzo miło, gdyby się podzielił wiedzą.
Poniżej zdjęcia płytki i kartki informacyjnej: