Mam kilka maszyn z serii 224e w których nie mogę wgrać FM. Mają zainstalowany język polski więc ktoś kiedyś go wgrał.
Jest taka opcja w administrator/security settings/firmware update (usb) permission sett. tyle, że akurat w tych się nie wyświetla.
Być może się to włącza w switch-ach ale nie potrafię tego namierzyć. Nie wiem czy to coś pomoże ale chwytam się każdej informacji.
Ogólnie chodzi głównie o to żeby po wgraniu możliwie najnowszego fm pojawiła się opcja włączenia Mopria.
Wszelkie pomysły mile widziane.
Jest taka opcja w administrator/security settings/firmware update (usb) permission sett. tyle, że akurat w tych się nie wyświetla.
Być może się to włącza w switch-ach ale nie potrafię tego namierzyć. Nie wiem czy to coś pomoże ale chwytam się każdej informacji.
Ogólnie chodzi głównie o to żeby po wgraniu możliwie najnowszego fm pojawiła się opcja włączenia Mopria.
Wszelkie pomysły mile widziane.