Zdalne otwieranie bramy - problem,
uszkodził się przekaźnik jak na zdjęciu 3 i 4 (mała kwadratowa kostka 3 wejścia, 1 czarny przekaźnik), dotychczas otwieranie bramy przy pomocy tego przekaźnika odbywało się za pomocą pilotów jak również aplikacji supla po wi-fi z telefonu. Wymieniłem ten przekaźnik na taki jak na zdjęciu 1 i 2 (prostokątna kostka 6 wejść, dwa niebieskie przekaźniki), na ustawieniu wtyków jak na zdjęciu supla zadziałała tylko kilka razzy, a potem przestala działać i pozostało działanie tylko pilotów, przy użyciu supli słychać dźwięk "klik" styku ale nie powoduje on otwarcia bramy... Na innych opcji podłączenia wtyków, działają tylko piloty, na innym sama supla, ale tylko kilka razy potem przestaje.. dziwna sprawa:
Dwa ostatnie zdjęcia pokazują obraz z pierwszym przekaźnikiem, wyglada na to że uległ uszkodzeniu gdyż wszystkie pioty i supla przestała działać:
Co może być przyczyną, że supla nie chce współpracować albo współpracuje tylko pierwsze kilka razy, a potem słychać tylko "klik" po podaniu sygnału, ale nie powoduje to otwarcia bramy... ?
Będę wdzięczny za pomoc, wskazówki,
Łukasz
uszkodził się przekaźnik jak na zdjęciu 3 i 4 (mała kwadratowa kostka 3 wejścia, 1 czarny przekaźnik), dotychczas otwieranie bramy przy pomocy tego przekaźnika odbywało się za pomocą pilotów jak również aplikacji supla po wi-fi z telefonu. Wymieniłem ten przekaźnik na taki jak na zdjęciu 1 i 2 (prostokątna kostka 6 wejść, dwa niebieskie przekaźniki), na ustawieniu wtyków jak na zdjęciu supla zadziałała tylko kilka razzy, a potem przestala działać i pozostało działanie tylko pilotów, przy użyciu supli słychać dźwięk "klik" styku ale nie powoduje on otwarcia bramy... Na innych opcji podłączenia wtyków, działają tylko piloty, na innym sama supla, ale tylko kilka razy potem przestaje.. dziwna sprawa:
Dwa ostatnie zdjęcia pokazują obraz z pierwszym przekaźnikiem, wyglada na to że uległ uszkodzeniu gdyż wszystkie pioty i supla przestała działać:
Co może być przyczyną, że supla nie chce współpracować albo współpracuje tylko pierwsze kilka razy, a potem słychać tylko "klik" po podaniu sygnału, ale nie powoduje to otwarcia bramy... ?
Będę wdzięczny za pomoc, wskazówki,
Łukasz