Witam
Mam problem ze scanerem.
Podlączony do komputera i do zasilacza, silnik sie wciąż kreci listwa z czytnikiem wciaż stoi w jednej pozycji!
Pod osloną, a silnik kreci i tasmą z zębatką razem z nim!
Naciągnięta jest odpowiednio!
Kontrolka w tym czasie mruga!
Kiedy ustawie skaner w pionie cos stuknie i kontrolka pali sie !
Niestety w takim polożeniu skanować raczej nie mogę!
Bo gdy odpalam scanowanie nic sie nie dzieje!
Czy to cos z optyką czy elektronika, a może mechanika scanera?
Proszę o pomoc!
Moze ktos ma sterownik do tego modelu podlączenie przez LPT!
Byłbym wdzięczny za pomoc.
Mam problem ze scanerem.
Podlączony do komputera i do zasilacza, silnik sie wciąż kreci listwa z czytnikiem wciaż stoi w jednej pozycji!
Pod osloną, a silnik kreci i tasmą z zębatką razem z nim!
Naciągnięta jest odpowiednio!
Kontrolka w tym czasie mruga!
Kiedy ustawie skaner w pionie cos stuknie i kontrolka pali sie !
Niestety w takim polożeniu skanować raczej nie mogę!
Bo gdy odpalam scanowanie nic sie nie dzieje!
Czy to cos z optyką czy elektronika, a może mechanika scanera?
Proszę o pomoc!
Moze ktos ma sterownik do tego modelu podlączenie przez LPT!
Byłbym wdzięczny za pomoc.