Witam Citroen Jumper z 2007 roku 2.2 HDi pomoże ktoś z schematem elektrycznym kompresora tylnego pneumatycznego zawieszenia .Brak komunikacji pognita wiązka . Z góry dziękuję.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamrwuhp napisał:Witam Citroen Jumper z 2007 roku 2.2 HDi pomoże ktoś z schematem elektrycznym kompresora tylnego pneumatycznego zawieszenia .Brak komunikacji pognita wiązka . Z góry dziękuję.