Ja już wszystko wiem! Dziękuję bardzo za szczerą pomoc. Teraz pozostaje mi tylko przeciągnąć kabelki z D600 do PROXIMY NW2. Jeżeli dało się wszystko zrobić dla bramy wjazdowej, to tutaj też się da. Zrobię to już po niedzieli. Postaram się pociągnąć do Proximy kabelki i zaprogramować 2. kanał. Będzie Git :)
Dodano po 11 [godziny] 16 [minuty]:
Zdążyłem jeszcze dosłownie wcisnąć kabel typu YTDY w otwór obok OPEN A oraz w "-". Myślę że niebawem uda mi się jakoś przeciągnąć te 6m, by podłączyć do PROXIMY NW2.
Dodano po 11 [godziny] 16 [minuty]:
Zdążyłem jeszcze dosłownie wcisnąć kabel typu YTDY w otwór obok OPEN A oraz w "-". Myślę że niebawem uda mi się jakoś przeciągnąć te 6m, by podłączyć do PROXIMY NW2.