Hej,
po kilkunastu minutach nieprzerwanego przeszukiwania internetu, potrzebuję pomocy w:
1. identyfikacji zmywarki, z którą mam do czynienia (brak tabliczki znamionowej), widzę tylko napis AEG Favorite oraz Proclean
2. informacji, jak wejść w tryb serwisowy/testowy i uruchomić kalibrację
3. informacji, gdzie znajdę czujnik odpowiedzialny za błąd i20
Do tej pory, aby poradzić sobie z i20, wystarczało zawsze przedmuchać "kolanko" wewnątrz niecki filtracyjnej, w skrajnym przypadku wyciągnąć ją i przechylić, aby wylać z jakiegoś zbiornika wodę. Tym razem bezskutecznie
Przesyłam zdjęcie najbardziej charakterystycznego - z tego co zauważyłem - elementu: wyświetlacz.
Na podłodze wyświetlany jest czerwony prostokącik z godziną. Podświetlenie wewnętrzne (dopiero teraz przy zakupie nowej zmywarki zorientowałem się, że to rarytas
)
Chyba nic więcej nie wiem i żadna inna znana mi informacja nie będzie w rozwiązaniu sprawy pomocna... pozdrawiam!
po kilkunastu minutach nieprzerwanego przeszukiwania internetu, potrzebuję pomocy w:
1. identyfikacji zmywarki, z którą mam do czynienia (brak tabliczki znamionowej), widzę tylko napis AEG Favorite oraz Proclean
2. informacji, jak wejść w tryb serwisowy/testowy i uruchomić kalibrację
3. informacji, gdzie znajdę czujnik odpowiedzialny za błąd i20
Do tej pory, aby poradzić sobie z i20, wystarczało zawsze przedmuchać "kolanko" wewnątrz niecki filtracyjnej, w skrajnym przypadku wyciągnąć ją i przechylić, aby wylać z jakiegoś zbiornika wodę. Tym razem bezskutecznie
Przesyłam zdjęcie najbardziej charakterystycznego - z tego co zauważyłem - elementu: wyświetlacz.
Na podłodze wyświetlany jest czerwony prostokącik z godziną. Podświetlenie wewnętrzne (dopiero teraz przy zakupie nowej zmywarki zorientowałem się, że to rarytas
Chyba nic więcej nie wiem i żadna inna znana mi informacja nie będzie w rozwiązaniu sprawy pomocna... pozdrawiam!