Ekspres Dekonghi ECAM23.460.S chłodne mleko według klienta.Mleko 9st.C po spienieniu 50-53st.C z kawą 75st.C. Sama woda podgrzana 79 st.C grzałka tem .na obudowie 140st.C //// Drugi pomiar mleko 7st.C cappucino 42st.C/52 zimna szklanka 35st.C ciepła szklanaka 48C zas mleko o temp.37st.c poszło na 75st.C.
Wychodzi ze temp.podnosi sie o okolo 35st.c
czy to ok bo na dwoch ekspresach jest podobnie.
Wychodzi ze temp.podnosi sie o okolo 35st.c
czy to ok bo na dwoch ekspresach jest podobnie.