Witam
Czy w rozdzielni domowej musze zastosowac rozlacznik izolacyjny 100 A, (taki mam narysowany w projekcie) jesli licznik mam wyniesiony do elewacji i tam juz sa zabezpiezpieczenia 25At25Awpostaci esów zauważylem ze tez jakis rozlacznik ?
Jesli to rozlacznik to warto go dublowac?
Czy w rozdzielni domowej musze zastosowac rozlacznik izolacyjny 100 A, (taki mam narysowany w projekcie) jesli licznik mam wyniesiony do elewacji i tam juz sa zabezpiezpieczenia 25At25Awpostaci esów zauważylem ze tez jakis rozlacznik ?
Jesli to rozlacznik to warto go dublowac?