Witam mam problem z przeciążeniówką w manitou 634. Mianowicie w kabinie jest taki ma wyświetlacz i po przekręceniu kluczyka wszystkie kropki się palą na tym wyświetlaczu i na górze jest piktogram wykrzyknika on też ciągle się pali i mruga dziwne nie wiem od czego zacząć sprawdzać to. dodam ze podczas jazdy i kręceniu kołami prawo lewo kropki znikają w jakiejś części raz zniknie ich więcej raz mniej dodam też ze mam podczepioną łyżkę pustą i na dole jest całkiem koła prosto wyprostowane i wszystko się pali mruga kręcę w prawo znikają kropki choć nie wszystkie z 3 max 4 od góry ale nadal jest coś nie tak. Ktoś miał takie coś ? Wymienić czujnik na osi czy może ten wyświetlacz w kabinie jest uszkodzony bo dziwne ze wszystko osie pali na nim sam nie wiem.