logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Manitou 735 2011 – kontrolka płynu hamulcowego świeci, gaśnie po włączeniu świateł

marcinmaj 13 Paź 2025 20:54 267 1
REKLAMA
  • #1 21719468
    marcinmaj
    Poziom 10  
    Posty: 18
    Ocena: 11
    Witam, posiadam Manitou 735, rok 2011. Posiadam problem z kontrolką poziomu płynu hamulcowego. Po przełączeniu stacyjki świeci; jak odpalę, również świeci. Czujnik jest sprawny — podmieniałem z drugiej sprawnej, licznik też podmieniałem, więc bardziej obstawiam okablowanie. Dziwne jest, że wystarczy włączyć światła i kontrolka gaśnie, gdy tylko wyłączę światła, kontrolka się załącza. Ma ktoś schemat elektryczny może?
  • REKLAMA
  • #2 21719741
    ALIBABA I
    Poziom 33  
    Posty: 2593
    Pomógł: 220
    Ocena: 533
    marcinmaj napisał:
    Ma ktoś schemat elektryczny może?
    to pewnie będzie to schematy są na końcu .
    Załączniki:
    • Manitou MLT735 Operators Manual.pdf (3.32 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
REKLAMA