Witam, posiadam Manitou 735, rok 2011. Posiadam problem z kontrolką poziomu płynu hamulcowego. Po przełączeniu stacyjki świeci; jak odpalę, również świeci. Czujnik jest sprawny — podmieniałem z drugiej sprawnej, licznik też podmieniałem, więc bardziej obstawiam okablowanie. Dziwne jest, że wystarczy włączyć światła i kontrolka gaśnie, gdy tylko wyłączę światła, kontrolka się załącza. Ma ktoś schemat elektryczny może?