Szanowni Państwo, chcę korzystać z Delta Media Player na moim zestawie TV, czyli dekoderze Orange 4K Multi (na Androidzie) oraz telewizorze Smart LG. Przy uruchomieniu sklepu Google z poziomu dekodera okazuje się, że nie ma takiej aplikacji. Natomiast w systemie telewizora webOS, przy użyciu przeglądarki internetowej próby kończą się na otwarciu strony DMP i dalej ani rusz - telewizor nie daje możliwości ściągnięcia pliku instalacyjnego. Ktoś poradzi, co zrobić?