Witam serdecznie. Potrzebna pomoc Mercedes w212 e250 2.2 cdi problem polega na tym ze w aucie nie działa wyświetlacz nad radiem oraz na liczniku nie działa audio/navi/telefon oraz dodam ze radio można włączyć z przycisku ,,on’’ale włącza się tylko na max 30 min a wyświetlacz niestety nie działa czy miał ktoś już taki przypadek za pomoc będę bardzo wdzięczny!!!