Witam, po jakimś czasie, zaczęło skrzypieć z prawej strony strony w kole Passat B5 FL 2001 rok. Po pewnym czasie, skrzypienie ustało. Wjechałem na kanał, sprawdzić co się dzieje. Sworzeń wywalił dziurę w wahaczu od góry (dolny wahacz zawieszeni). Moje pytanie, czy mogę tak jeździć awaryjnie bo mechanika, mam dopiero na 10 września? Cała masa dociska, teraz strzela, po pewnym czasie, jak parkuję lub skręcam kołami. Wiem, że trzeba wymienić jak najszybciej, ale nie potrzebuję takich odpowiedzi.