Zamierzam zbudowac kolumny trójdrożne za około 1500zł sztuka na głosnikach 15", 8", i 1" o mocy około 300/400 Wat. Mam kłopot z doborem głśników nie wiem czy wybrac eminenca czy inne prosze o rade i propozycje doboru
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam