Witam
Mam taki problem: Makita HR4011C AVR. Wymieniałem stojan i wirnik. Wszystko spoko, tylko po zamontowaniu dmucha w dół... Zamiast do góry (chłodzenie silnika wyrzuca powietrze na boki, zasysa od spodu). Stojan ma 4 wejścia, czy może odwrotnie go podpiąłem? Nie miał opisu, wszystko takie samo. Ew. czy szukać przyczyny w zamienionym kablu, ale wpięty tak samo? Help...
AI: Czy poza tym, że wentylator dmucha w dół, młot działa normalnie? Silnik pracuje poprawnie, nie ma innych dziwnych objawów?
Tak.
AI: Masz może schemat elektryczny albo zdjęcia, jak były podłączone przewody przed wymianą? Może coś się różni względem obecnego podłączenia?
Nie.
Mam taki problem: Makita HR4011C AVR. Wymieniałem stojan i wirnik. Wszystko spoko, tylko po zamontowaniu dmucha w dół... Zamiast do góry (chłodzenie silnika wyrzuca powietrze na boki, zasysa od spodu). Stojan ma 4 wejścia, czy może odwrotnie go podpiąłem? Nie miał opisu, wszystko takie samo. Ew. czy szukać przyczyny w zamienionym kablu, ale wpięty tak samo? Help...
AI: Czy poza tym, że wentylator dmucha w dół, młot działa normalnie? Silnik pracuje poprawnie, nie ma innych dziwnych objawów?
Tak.
AI: Masz może schemat elektryczny albo zdjęcia, jak były podłączone przewody przed wymianą? Może coś się różni względem obecnego podłączenia?
Nie.