Witam,
Na moim tarasie drewnianym, w jednym miejscu zapadła się deska. Nie mam możliwości podniesienia desek ani wejścia pod taras, więc nie mogę sprawdzić ani poprawić podparcia od spodu.
Wygląda na to, że w tym miejscu brakuje podparcia pod legarem albo bloczek osiadł w ziemi. Reszta tarasu wydaje się stabilna, ale w tym punkcie deska wyraźnie się ugina pod ciężarem.
Moje pytania:
• Jak najlepiej rozwiązać taki problem, jeśli nie mam dostępu od spodu?
• Czy są jakieś skuteczne sposoby wzmocnienia lub podparcia deski/legara od góry, bez rozbierania całej konstrukcji?
Na moim tarasie drewnianym, w jednym miejscu zapadła się deska. Nie mam możliwości podniesienia desek ani wejścia pod taras, więc nie mogę sprawdzić ani poprawić podparcia od spodu.
Wygląda na to, że w tym miejscu brakuje podparcia pod legarem albo bloczek osiadł w ziemi. Reszta tarasu wydaje się stabilna, ale w tym punkcie deska wyraźnie się ugina pod ciężarem.
Moje pytania:
• Jak najlepiej rozwiązać taki problem, jeśli nie mam dostępu od spodu?
• Czy są jakieś skuteczne sposoby wzmocnienia lub podparcia deski/legara od góry, bez rozbierania całej konstrukcji?