Witam.
W instalacji padł wzmacniacz Terra SA91DL. Po wymianie działa prawidłowo ale niestety dalszy ciąg instalacji nie ma zasilania ( obojętnie jak ustawię przełaczni k DC 14V ) Dalej są 3x zestaw Odgałęźnik TV/SAT SD-915 i multiswitch MV 524. Na żadnym M-switchu nie świeci się zielona dioda OK i w sumie na wyjściach nie ma sygnału DVB-T. Który torem wzmacniacz SA91DL podaje dalej zasilanie do odgałęźników i multiswitchy ? i czy kontrolka OK powinna się świecić ? ( wiem że m-switche maja oddzielne wejście na zasilacz ale instalacja działała a zasilaczy nie było więc zakładam że zasilanie jest wewnętrzne ze wzmacniacza )
W instalacji padł wzmacniacz Terra SA91DL. Po wymianie działa prawidłowo ale niestety dalszy ciąg instalacji nie ma zasilania ( obojętnie jak ustawię przełaczni k DC 14V ) Dalej są 3x zestaw Odgałęźnik TV/SAT SD-915 i multiswitch MV 524. Na żadnym M-switchu nie świeci się zielona dioda OK i w sumie na wyjściach nie ma sygnału DVB-T. Który torem wzmacniacz SA91DL podaje dalej zasilanie do odgałęźników i multiswitchy ? i czy kontrolka OK powinna się świecić ? ( wiem że m-switche maja oddzielne wejście na zasilacz ale instalacja działała a zasilaczy nie było więc zakładam że zasilanie jest wewnętrzne ze wzmacniacza )