logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Terra SA91DL – jak podawane jest zasilanie do odgałęźników SD-915 i multiswitcha MV 524?

[QQQ] 23 Sie 2025 10:40 219 0
REKLAMA
  • #1 21642156
    [QQQ]
    Poziom 17  
    Posty: 445
    Pomógł: 19
    Ocena: 53
    Witam.

    W instalacji padł wzmacniacz Terra SA91DL. Po wymianie działa prawidłowo ale niestety dalszy ciąg instalacji nie ma zasilania ( obojętnie jak ustawię przełaczni k DC 14V ) Dalej są 3x zestaw Odgałęźnik TV/SAT SD-915 i multiswitch MV 524. Na żadnym M-switchu nie świeci się zielona dioda OK i w sumie na wyjściach nie ma sygnału DVB-T. Który torem wzmacniacz SA91DL podaje dalej zasilanie do odgałęźników i multiswitchy ? i czy kontrolka OK powinna się świecić ? ( wiem że m-switche maja oddzielne wejście na zasilacz ale instalacja działała a zasilaczy nie było więc zakładam że zasilanie jest wewnętrzne ze wzmacniacza )
  • REKLAMA
REKLAMA