Witam, mam problem z Peugeot 307 1.4 benzyna 55 kW (75 KM).
Samochód zgasł w trakcie jazdy i od tamtej pory nie odpala.
Rozrusznik kręci.
Świece i cewka sprawdzone, jest iskra. (Samochód odpala na tzw plaka w dolocie, ale gdy przestanę pryskać, gaśnie.)
Pompa paliwa po zdjęciu rurki i kręceniu silnikiem daje paliwo, ale ta sama rurka przy listwie na silniku już tak dużo tego paliwa nie daje; można powiedzieć, że praktycznie w ogóle go nie daje.
Przeleciałem całe auto od zbiornika do listwy i po drodze nie widzę filtra paliwa, a takowy ponoć w niektórych egzemplarzach nie występował.
Co może być przyczyną, że auto nie pali?
Ps. Mapsensor i czujnik temp. cieczy wymieniłem na nowe.
Samochód zgasł w trakcie jazdy i od tamtej pory nie odpala.
Rozrusznik kręci.
Świece i cewka sprawdzone, jest iskra. (Samochód odpala na tzw plaka w dolocie, ale gdy przestanę pryskać, gaśnie.)
Pompa paliwa po zdjęciu rurki i kręceniu silnikiem daje paliwo, ale ta sama rurka przy listwie na silniku już tak dużo tego paliwa nie daje; można powiedzieć, że praktycznie w ogóle go nie daje.
Przeleciałem całe auto od zbiornika do listwy i po drodze nie widzę filtra paliwa, a takowy ponoć w niektórych egzemplarzach nie występował.
Co może być przyczyną, że auto nie pali?
Ps. Mapsensor i czujnik temp. cieczy wymieniłem na nowe.