Witam. Renault Koleos 2.0 dCi 2009 rok, EDC16.nie włącza się klimatyzacja. Błędów brak. Uprzedzę pytania :
- ciśnienie czynnika 6 bar
- sprężarka w teście się załącza
- w ECU w parametrze AC authorisation jest NO, sporadycznie wskoczy YES i wtedy na chwilę sprężarka normalnie rusza.
Wszystkie parametry bieżące są ok, procz tych od DPF. Właściciel uważa, że juz dawno był wywalony, jednak w sofcie bylo to zrobione źle bo i wypalanie się włączało i masa sadzy rośnie. Czy może to być powodem braku zezwolenia na start klimy? Czystego softa z tym numerem nie idzie znaleźć... Pozdrawiam.
- ciśnienie czynnika 6 bar
- sprężarka w teście się załącza
- w ECU w parametrze AC authorisation jest NO, sporadycznie wskoczy YES i wtedy na chwilę sprężarka normalnie rusza.
Wszystkie parametry bieżące są ok, procz tych od DPF. Właściciel uważa, że juz dawno był wywalony, jednak w sofcie bylo to zrobione źle bo i wypalanie się włączało i masa sadzy rośnie. Czy może to być powodem braku zezwolenia na start klimy? Czystego softa z tym numerem nie idzie znaleźć... Pozdrawiam.