Potrzebuję zwiększyć głośność wywołania u babci, domofon wg mnie proel.
Nie widzę osobnego buzera, więc zakładam że dzwonek idzie przez głośnik w słuchawce?
Da się to jakoś łatwo wykryć? Ewentualnie może wzmacniacz odcinany widełkami?
Czy są jakieś gotowe rozwiązania lub unifony które po prostu głośniej dzwonią lub takie z których łatwo można pozyskać sygnał wywołania? Bo nawet dla mnie ten sygnał jest taki sobie. U mnie w domu jest głośniejszy ale i sam unifon inny.
Klatka ma około 20 mieszkań, jedna kaseta, żadnych udziwnień.
Dodatkowo nie idzie się przez to dogadać, źle słychać w obie strony, ale tu najpierw pogadam z adm czy mają kogoś do obsługi. Babcia twierdzi że adm się odżegnuje od domofonów, ale muszę zweryfikować.
Nie widzę osobnego buzera, więc zakładam że dzwonek idzie przez głośnik w słuchawce?
Da się to jakoś łatwo wykryć? Ewentualnie może wzmacniacz odcinany widełkami?
Czy są jakieś gotowe rozwiązania lub unifony które po prostu głośniej dzwonią lub takie z których łatwo można pozyskać sygnał wywołania? Bo nawet dla mnie ten sygnał jest taki sobie. U mnie w domu jest głośniejszy ale i sam unifon inny.
Klatka ma około 20 mieszkań, jedna kaseta, żadnych udziwnień.
Dodatkowo nie idzie się przez to dogadać, źle słychać w obie strony, ale tu najpierw pogadam z adm czy mają kogoś do obsługi. Babcia twierdzi że adm się odżegnuje od domofonów, ale muszę zweryfikować.