Witam kolegów serwisantów !
Mam pytanko jaka jest wasza propozycja aby u klienta zwiększyć głośność dzwonienia domofonu(wada słuchu klienta), buzerki nie zdawają egzaminu a nie moge zwiększyć na płycie ponieważ jest to blokowisko to wiadomo o co chodzi
POZDRAWIAM !
Mam pytanko jaka jest wasza propozycja aby u klienta zwiększyć głośność dzwonienia domofonu(wada słuchu klienta), buzerki nie zdawają egzaminu a nie moge zwiększyć na płycie ponieważ jest to blokowisko to wiadomo o co chodzi
POZDRAWIAM !