Chciałbym się zapytać bardziej doświadczonych ode mnie kolegów elektryków o wymianę WLZ. Obecnie WLZ to 2 przewody po 2 żyły. Jest robiony remont elewacji i zapadła decyzja, żeby wymienić ten stary przewód na 4x10 mm². Granica zacisków wg warunków przyłączeniowych w ZK
Skrzynka wygląda tak
Czy mogę sam wprowadzić tam nowy przewód i podpiąć pod BM? Czy podłączenie pod zaciski to robota ludzi z PGE ?
Skrzynka wygląda tak
Czy mogę sam wprowadzić tam nowy przewód i podpiąć pod BM? Czy podłączenie pod zaciski to robota ludzi z PGE ?