Mam małą zagwozdkę i liczę na rady bardziej doświadczonych. Moje mieszkanie było dotychczas na wspólnym liczniku (WLZ) wspólnoty mieszkaniowej. Teraz mam już swoj osobny licznik od PGE, na razie WLZ kończy się na mojej osobnej rozdzielni, od której poprowadziłem przewód 5x6 do rozdzielni wspólnoty, gdzie schodzi mój przewód z mieszkania. Muszę fizycznie odłączyć się od zasilania wspólnego i przełączyć na własne. Teraz pytanie na czym technicznie to zrobić?
- rozłącznik 3P+N w rozdzielni wspólnej - minus/plus taki, że każdy może mnie wyłaczyć
- "przedłużyć" przewody (złączki, lutowanie)
- inne estetyczne rozwiązanie na listwie DIN
PEN muszę podłączyć w rozdzielni wspólnej, bo nie mam innej możliwości. Liczę na mądre sugestie.
- rozłącznik 3P+N w rozdzielni wspólnej - minus/plus taki, że każdy może mnie wyłaczyć
- "przedłużyć" przewody (złączki, lutowanie)
- inne estetyczne rozwiązanie na listwie DIN
PEN muszę podłączyć w rozdzielni wspólnej, bo nie mam innej możliwości. Liczę na mądre sugestie.