Jestem użytkownikiem lodówki Amica FK299.2 FTZ (4-letnia).
Czasami zdarza się, że nie załącza się agregat - słychać "pukanie" i mruga wyświetlacz ustawienia temperatury.
Czasami pomaga restart - wyłączenie/włączenie zasilania, czasami problem ustępuje samoistnie.
Co może być powodem takiej sytuacji i jak to rozwiązać?
MBIG
AI: Czy w ostatnim czasie lodówka była rozmrażana lub zauważyłeś nadmierne gromadzenie się lodu/szronu w zamrażarce albo chłodziarce?
Tak, nie jest to problem z lodem. Jest no frost.
AI: Czy na wyświetlaczu pojawiają się jakieś konkretne kody błędów lub inne komunikaty oprócz mrugania? Jeśli tak, to jakie?
Nie, tylko mruga cyferka określająca nastawę. U mnie jest to zwykle 5.
Czasami zdarza się, że nie załącza się agregat - słychać "pukanie" i mruga wyświetlacz ustawienia temperatury.
Czasami pomaga restart - wyłączenie/włączenie zasilania, czasami problem ustępuje samoistnie.
Co może być powodem takiej sytuacji i jak to rozwiązać?
MBIG
AI: Czy w ostatnim czasie lodówka była rozmrażana lub zauważyłeś nadmierne gromadzenie się lodu/szronu w zamrażarce albo chłodziarce?
Tak, nie jest to problem z lodem. Jest no frost.
AI: Czy na wyświetlaczu pojawiają się jakieś konkretne kody błędów lub inne komunikaty oprócz mrugania? Jeśli tak, to jakie?
Nie, tylko mruga cyferka określająca nastawę. U mnie jest to zwykle 5.