Witam, mam taki problem. Posiadam centralkę Slican NCT-1248. Chciałbym ją konfigurować za pomocą komputera, nie wiem jak. Moja centrala nie posiada portu RS-232 (szeregowego), tylko po lewej stronie centrali jest złącze, które wygląda jak RJ11 z podpisem "komputer". Nie wiem, jak się do niego podłączyć i nie wiem, jakiego programu użyć. Bardzo proszę o pomoc i podesłanie mi tego programu. Z góry dziękuję.
AI: Jaki system operacyjny posiada Twój komputer, z którego chcesz konfigurować centralę (np. Windows 10, Windows 7, Linux)?
Windows 7, Windows XP
AI: Czy masz już jakiś kabel lub przejściówkę do podłączenia komputera do złącza RJ11 w centrali, czy dopiero planujesz go zakupić?
Nie posiadam kabla i nie wiem, jaki kupić.
AI: Jaki system operacyjny posiada Twój komputer, z którego chcesz konfigurować centralę (np. Windows 10, Windows 7, Linux)?
Windows 7, Windows XP
AI: Czy masz już jakiś kabel lub przejściówkę do podłączenia komputera do złącza RJ11 w centrali, czy dopiero planujesz go zakupić?
Nie posiadam kabla i nie wiem, jaki kupić.