logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaki wzmacniacz do BMW E46 pod JL C1-650CW, C1-400x i subwoofer Solo-Baric S10L7?

nonam3k 28 Sie 2025 22:52 147 0
REKLAMA
  • #1 21647417
    nonam3k
    Poziom 10  
    Posty: 11
    Ocena: 9
    Panowie, potrzebuję kupić dwa wzmacniacze pod głośniki z listy poniżej. Samochód BMW E46 sprowadzony z zachodu i niestety ktoś po drodze zakosił z bagażnika dwa wzmacniacze, pod które były podłączone głośniki. Nie mam pojęcia, jakie wzmacniacze były zamontowane, więc będę wdzięczny za polecenie konkretnych modeli pod ten zestaw, ponieważ ja jestem zielony w temacie.

    Potrzebuję 1 wzmacniacz pod 4 głośniki:
    Przód JL C1-650CW
    Tył JL C1-400x

    Drugi wzmacniacz pod skrzynię w bagażniku z głośnikiem Solo-Barci s10L7, kwadratowy, z niebieskimi naklejkami z oznaczeniem 04s10l7(4)
  • REKLAMA
REKLAMA