Panowie, potrzebuję kupić dwa wzmacniacze pod głośniki z listy poniżej. Samochód BMW E46 sprowadzony z zachodu i niestety ktoś po drodze zakosił z bagażnika dwa wzmacniacze, pod które były podłączone głośniki. Nie mam pojęcia, jakie wzmacniacze były zamontowane, więc będę wdzięczny za polecenie konkretnych modeli pod ten zestaw, ponieważ ja jestem zielony w temacie.
Potrzebuję 1 wzmacniacz pod 4 głośniki:
Przód JL C1-650CW
Tył JL C1-400x
Drugi wzmacniacz pod skrzynię w bagażniku z głośnikiem Solo-Barci s10L7, kwadratowy, z niebieskimi naklejkami z oznaczeniem 04s10l7(4)
Potrzebuję 1 wzmacniacz pod 4 głośniki:
Przód JL C1-650CW
Tył JL C1-400x
Drugi wzmacniacz pod skrzynię w bagażniku z głośnikiem Solo-Barci s10L7, kwadratowy, z niebieskimi naklejkami z oznaczeniem 04s10l7(4)