Ostatnio chciałem zaprogramować "BIOS" (W25Q256JW) w płycie głównej przy użyciu programatora XGecu T48, już wszystko miałem podłączone, ale jako że kość i cała linia 1,8V zostałaby zasilane z programatora, postanowiłem najpierw zmierzyć jakie napięcie podaje programator na kość. No i chyba dobrze, że to zrobiłem, bo wygląda to tak:
Jak widać na początku jest pik zasilania do 3,3V, trwający ok 70ms i dopiero po tym czasie napięcie stabilizuje się na poziomie 1,8V. Czy ktoś ma doświadczenie z tym programatorem i programowaniem układów SPI na płycie?
Jak widać na początku jest pik zasilania do 3,3V, trwający ok 70ms i dopiero po tym czasie napięcie stabilizuje się na poziomie 1,8V. Czy ktoś ma doświadczenie z tym programatorem i programowaniem układów SPI na płycie?