Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie podłączenia regulatora pokojowego Afriso TA3 z siłownikiem odcinającym ibo mix 1. Regulator ma współpracować z systemem ogrzewania podłogowego. Prosiłbym o sprawdzenie zdjęcia nr 3 z moim przypuszczalnym podłączeniem, czy będzie to działać, bo nie chciałbym spalić urządzeń. Dziękuję serdecznie
Poniżej zdjęcie regulatora ze schematem z internetu.
Poniżej zdjęcie zaworu ze schematem.
Poniżej zdjęcie mojego podłączenia.
Poniżej zdjęcie regulatora ze schematem z internetu.
Poniżej zdjęcie zaworu ze schematem.
Poniżej zdjęcie mojego podłączenia.