Witam, proszę o pomoc. Mam Zetora 3011 i problem jest taki, że podnośnik podniósł się i jakby się zaciął. Po podniesieniu ramion opuścił się normalnie. Podejrzewałem rozdzielacz, więc go zregenerowałem i od razu wymieniłem cały tłok. Złożyłem i nic — zero, wcale nie chce podnieść. Pytanie: czy jakoś odpowietrza się układ, czy po prostu wina może leżeć w zaworze tym przy pompie. Dodam, że wcześniej, przed regeneracją, delikatnie szło go zdusić, jeżeli chciało się kipować; teraz nic nie reaguje na kipowanie. Może po prostu pompa już padła do końca. Proszę o pomoc, bo po prostu mam już go dość.