Witam, jak połączyć sterownik stc1000 z elektrozaworem. Z założenia ma to działać w następujący sposób. Jeżeli temperatura w zasobniku osiągnie 25 stopni otwórz elektrozawór i spuść wodę. Jak spadnie poniżej 20 stopni zamknij zawór.
Niby proste ale chyba się zakręciłem albo coś przeoczyłem bo zawór nie otwiera się i nie zamyka jest tylko pstryknięcie na sterowniku ale żadnej reakcji na elektrozaworze. Z portu nr 8 sterowniku wyprowadziłem połączenie do elektrozaworu na kabel brązowy. Niebieski kabel elektrozawóru podłączyłem do N. Co zrobiłem nie tak? Jak to poprawnie połączyć?
Na sterowniku mam próbnie ustawione F1 - 25 i F2 - 5 stopni.
Jeżeli ten post jest nie właściwym dziale proszę o przenosiny.
Niby proste ale chyba się zakręciłem albo coś przeoczyłem bo zawór nie otwiera się i nie zamyka jest tylko pstryknięcie na sterowniku ale żadnej reakcji na elektrozaworze. Z portu nr 8 sterowniku wyprowadziłem połączenie do elektrozaworu na kabel brązowy. Niebieski kabel elektrozawóru podłączyłem do N. Co zrobiłem nie tak? Jak to poprawnie połączyć?
Na sterowniku mam próbnie ustawione F1 - 25 i F2 - 5 stopni.
Jeżeli ten post jest nie właściwym dziale proszę o przenosiny.