Witam. Czy ktoś miał lub ma problem z logowaniem na vider.info/vider.pl? Oglądałem film. Po pół godzinie ukazało się okienko informujące o rejestracji. Zarejestrowałem się. Na maila nie przyszło żadne potwierdzenie. Strona niby widzi mój mail. Nie mogę się zalogować. Nie mogę usunąć konta, bo nawet nie wiem, czy mam konto. Problemy z działaniem strony. Czy ktoś wie, o co chodzi? Używam przeglądarki Brave. Z góry dziękuję.