Witam.
Grzebiąc w swoich gratach, natrafiłem na coś w rodzaju programatora czy flashera do telefonów.
Wiem tylko tyle, że do telefonów komórkowych starszej daty.
Poniżej zdjęcia. Układ jest zamknięty w obudowie portu męskiego DB-25. Domniemam, że podłącza się go do portu LPT w PC. Wyjścia na przewód zakończony mini-DIN są: Vpp, TX, MBUS, RX, BT, GND.
Zastanawiam się nad wykorzystaniem tego do programowania radiotelefonów. Czy to się nada?
Pomyśl się wziął z tego że chce przeprogramować TRX Philips PRM, to już wiem, jak zrobić. Ale może z tego urządzenia będzie też jakiś pożytek.
Grzebiąc w swoich gratach, natrafiłem na coś w rodzaju programatora czy flashera do telefonów.
Wiem tylko tyle, że do telefonów komórkowych starszej daty.
Poniżej zdjęcia. Układ jest zamknięty w obudowie portu męskiego DB-25. Domniemam, że podłącza się go do portu LPT w PC. Wyjścia na przewód zakończony mini-DIN są: Vpp, TX, MBUS, RX, BT, GND.
Zastanawiam się nad wykorzystaniem tego do programowania radiotelefonów. Czy to się nada?
Pomyśl się wziął z tego że chce przeprogramować TRX Philips PRM, to już wiem, jak zrobić. Ale może z tego urządzenia będzie też jakiś pożytek.