Witam, mam chyba dość nietypowy problem.
Niedawno dałem do naprawy oryginalne radio Alpine 932 z mojej Alfy 156. Majster stwierdził, że był problem z procesorem, ale to ogarnął. Podłączył radio na stole i faktycznie działa, ale pojawił się nowy problem po podłączeniu do samochodu. Radio działa, ale po wrzuceniu skrzyni w pozycję N (skrzynia automatyczna Q-system) wywala mi bezpiecznik od skrzyni biegów. Na ekranie od skrzyni nic się nie wyświetla, a wajcha blokuje się na pozycji P. Po wymianie bezpiecznika jest OK, do momentu wrzucenia wajchy na pozycję N. Po odpięciu radia albo wrzuceniu innego radia jest wszystko OK.
Mógłby mi ktoś coś podpowiedzieć, wyjaśnić? Z góry dziękuję.
Niedawno dałem do naprawy oryginalne radio Alpine 932 z mojej Alfy 156. Majster stwierdził, że był problem z procesorem, ale to ogarnął. Podłączył radio na stole i faktycznie działa, ale pojawił się nowy problem po podłączeniu do samochodu. Radio działa, ale po wrzuceniu skrzyni w pozycję N (skrzynia automatyczna Q-system) wywala mi bezpiecznik od skrzyni biegów. Na ekranie od skrzyni nic się nie wyświetla, a wajcha blokuje się na pozycji P. Po wymianie bezpiecznika jest OK, do momentu wrzucenia wajchy na pozycję N. Po odpięciu radia albo wrzuceniu innego radia jest wszystko OK.
Mógłby mi ktoś coś podpowiedzieć, wyjaśnić? Z góry dziękuję.